Проекти

Ініціювала Благодійну програму «Допомога військовослужбовцям та членам їхніх сімей», яка скерована на найбільш потребуючих з тих, хто зараз відстоює територіальну цілісність України зі зброєю в руках.

Однією із перших запровадила ініціативу підтримки української армії, а саме учасників АТО.

У рамках Благодійної програми закуплено для потреб поранених у ході АТО два мобільних апарати штучної вентиляції легенів.

Закуплено для потреб Головного військового клінічного госпіталю силове обладнання для травматологічних та ортопедичних хірургічних втручань.

Благодійна організація «Ліга Банків України» закупила та передала Військовому госпіталю в Хмельницькому фізіотерапевтичне обладнання для реабілітації поранених, а саме – апарат для лазерної терапії (виробник BTL Industries Limited).

Закуплено та передано Військовому госпіталю в Харкові комплект силового обладнання для ортопедичних та травматологічних операцій.

Благодійна організація «Ліга Банків України», яка створена при Незалежній асоціації банків України (НАБУ), закупила та передала Військовому госпіталю в Луцьку обладнання для операційної (операційний стіл та світильник операційний безтіньовий дев’ятирефлекторний)