Ліга Банків України допомагає нашим воїнам боронити Україну

Друзі, ми щиро переконані, що хороші справи треба робити тихо. Однак сьогодні той час, коли завдяки публічності нашої допомоги ми можемо її збільшити.

Від початку повномасштабного вторгнення росії наша благодійна організація сконцентрувалася на допомозі українській армії. Завдяки об'єднанню банківської спільноти нам уже вдалося надати допомоги на понад два мільйони гривень. Один мільйон гривень було перераховано до благодійного фонду Front-U, мета якого – забезпечити технологічну перевагу українській армії над ворогом.

Також на один мільйон гривень ЛБУ закупила критично важливу техніку для полку «АЗОВ». Нам вдалося передати воїнам квадрокоптер Matrice 30T, акумулятори до квадрокоптера DJI Batterie TB30, квадрокоптер Mavie 3 Fly More Combo – CP.MA.00000452.01DJI, зарядну станцію 500Wh power station Euro Socket, Bluetti Brand 22 Model EB55, а також фотоелектричні модулі, вмонтовані у панель Model PV120, Portable Solar Panel 120W. Окрім того, ми закупили необхідні планшети, карти пам’яті та портативні радіостанції.

На цьому ми не зупиняємося і, аби надалі активно забезпечувати воїнів необхідним, закликаємо донатити. Кожен внесок має значення.

Реквізити – тут.

Слава Україні!