Конкурс дитячого малюнка "Жінка майбутнього" стартував

Конкурс дитячого малюнка "Жінка майбутнього" стартував
Конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності суспільства про необхідність поважати права кожної жінки для формування демократичних, європейських цінностей, формування у молоді гендерної толерантності, гуманного та справедливого суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 16 років. Конкурсні роботи повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм) оформлені без будь-яких рамок та без скла і ламінування. Конкурсні роботи мають бути виконані на тему: «Жінка майбутнього».

Один учасник надає 1 (одну) конкурсну роботу.

Оригінали конкурсних робіт та документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) особисто передаються до БО «ЛБУ», або надсилаються на поштову адресу БО «ЛБУ» (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96) з 01.03.2018 р. до 16.03.2018 р. включно.

Фотографію малюнку необхідно протягом даного строку завантажити за допомогою спеціальної форми, яка розміщена за адресою

Голосування за конкурсні роботи буде проводитися на офіційному сайті БО «ЛБУ» за посиланням: www.lbu.org.ua у період з 19.03.2018 р. по 23.03.2018 р. включно.

Голосування за одну конкурсну роботу можливе лише один раз з однієї унікальної IP-адреси.

Три Конкурсні роботи, які у визначені для голосування строки наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями Конкурсу та отримають диплом та цінний подарунок від організаторів Конкурсу.

Оголошення результатів голосування і нагородження переможців конкурсу відбудеться з 26.03.2018 р. по 30.03.2018 р. у приміщенні БО «ЛБУ».

Звертаємо увагу, що для участі у конкурсі обов’язково потрібно ознайомитись з більш детальними його умовами та вимогами до авторських робіт. Батьки чи офіційні представники повинні подати заяву на участь у Конкурсі та підписати авторський договір.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: Конкурс малюнка