Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ» (далі – БО «ЛБУ») проведе конкурс дитячого малюнка «Еко-країна», який стартує 01 квітня 2019 року.


 

Конкурс проводиться з метою формування у суспільства громадянської позиції щодо поваги до своєї землі, її збереження і процвітання. Популяризації екологічного способу життя та формування екологічної свідомості та екологічної відповідальності серед підростаючого покоління.

До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі діти віком від 3 до 16 років. Конкурсні роботи повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм) оформлені без будь-яких рамок та без скла і ламінування.

Оригінали конкурсних робіт та документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) особисто передаються до НАБУ, або надсилаються на поштову адресу НАБУ ( 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96) з 01.04.2019 р. до 19.04.2019 р. включно.

Фотографію малюнка необхідно протягом даного строку завантажити за допомогою спеціальної форми, яка розміщена за адресою:
https://forms.gle/xUBrnViLzBF8iKmz6
Голосування за конкурсні роботи буде проводиться на офіційному сайті БО «ЛБУ» за посиланням: www.lbu.org.ua у період з 07.05.2019 р. по 17.05.2019 р.
Голосування можливе лише один раз та лише за одну конкурсну роботу з однієї унікальної IP-адреси.
Оголошення результатів голосування і нагородження переможців конкурсу відбудеться з 20.05.2019 р. по 24.05.2019 р. у приміщенні НАБУ.
Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням:
Регламент

Бажаємо натхнення та успіху учасникам!

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ» (далі – БО «ЛБУ») на честь Міжнародного жіночого дня проведе конкурс дитячого малюнка «Жінка майбутнього», який стартує 01 березня 2018 року.


maxresdefault

Конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності суспільства про необхідність поважати права кожної жінки для формування демократичних, європейських цінностей, формування у молоді гендерної толерантності, гуманного та справедливого суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 16 років. Конкурсні роботи повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм) оформлені без будь-яких рамок та без скла і ламінування. Конкурсні роботи мають бути виконані на тему: «Жінка майбутнього».

Один учасник надає 1 (одну) конкурсну роботу.

Оригінали конкурсних робіт та документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) особисто передаються до БО «ЛБУ», або надсилаються на поштову адресу БО «ЛБУ» (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96) з 01.03.2018 р. до 16.03.2018 р. включно.

Фотографію малюнку необхідно протягом даного строку завантажити за допомогою спеціальної форми, яка розміщена за адресою:https://goo.gl/forms/QZY8Bi6qaSjBwSKH3

Голосування за конкурсні роботи буде проводитися на офіційному сайті БО «ЛБУ» за посиланням: www.lbu.org.ua у період з 19.03.2018 р. по 23.03.2018 р. включно.

Голосування за одну конкурсну роботу можливе лише один раз з однієї унікальної IP-адреси.

Три Конкурсні роботи, які у визначені для голосування строки наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями Конкурсу та отримають диплом та цінний подарунок від організаторів Конкурсу.

Оголошення результатів голосування і нагородження переможців конкурсу відбудеться з 26.03.2018 р. по 30.03.2018 р. у приміщенні БО «ЛБУ».

Звертаємо увагу, що для участі у конкурсі обов’язково потрібно ознайомитись з більш детальними його умовами та вимогами до авторських робіт. Батьки чи офіційні представники повинні подати заяву на участь у Конкурсі та підписати авторський договір.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: Конкурс малюнка

Благодійна організація «Ліга банків України», яка створена при Незалежній асоціації банків України (НАБУ), за підтримки «Креді Агріколь Банку» та Національного банку України закупила і передала обладнання у Комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня» та Чернівецький військовий госпіталь (військова частина А1028).Кожен лікувальний заклад отримав монітор пацієнта G3H (багатопараметричний моніторинг життєво важливих функцій в будь-яких умовах з автоматичним аналізом даних).
Це відбулося в рамках реалізації Благодійної програми «Єдина Україна». Її основною метою є сприяння розвитку гуманності, взаємодопомоги, об’єднанню українського суспільства через створення системи надання адресної допомоги та участі у відродженні України.
Обладнання військовим лікарям передали керівники регіональних підрозділів «Креді Агріколь Банку».

У Незалежній асоціації банків України (НАБУ) відбулось нагородження цінними призами переможців дитячого конкурсу малюнку "Я - дитина України", який оголосила Благодійна організація «Ліга Банків України» за підтримки Асоціації.
Нагадаємо, що найбільше голосів зібрав малюнок семирічної Анни Приступи з Києва.
Друге та третє місце посіли, відповідно, автори малюнків Моісеєнко Анастасія з міста Буча Київської області та Гевко Мар'яна із Золочева Львівської області.
 DSC 0188 001
Конкурс стартував з 15 квітня 2015 року. Всього на конкурс надійшло 22 роботи, за які проголосувала рекордна кількість людей - більше 200 тисяч. 

У конкурсі «Єдина країна» найбільше голосів зібрали малюнок семирічної Катерини Семенової з Києва та фотографія, автором якої є п’ятнадцятирічний Олексій Кузьмін з Дніпропетровська.

гаряча лінія
+38044 300 10 15

Написати листа
Підписатись на новини
Залишайтесь на зв'язку
Фотогалерея
Інформація про фонд
Напрями діяльності