Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ» (далі – БО «ЛБУ») на честь Міжнародного жіночого дня проведе конкурс дитячого малюнка «Жінка майбутнього», який стартує 01 березня 2018 року.


maxresdefault

Конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності суспільства про необхідність поважати права кожної жінки для формування демократичних, європейських цінностей, формування у молоді гендерної толерантності, гуманного та справедливого суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 16 років. Конкурсні роботи повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм) оформлені без будь-яких рамок та без скла і ламінування. Конкурсні роботи мають бути виконані на тему: «Жінка майбутнього».

Один учасник надає 1 (одну) конкурсну роботу.

Оригінали конкурсних робіт та документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) особисто передаються до БО «ЛБУ», або надсилаються на поштову адресу БО «ЛБУ» (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96) з 01.03.2018 р. до 16.03.2018 р. включно.

Фотографію малюнку необхідно протягом даного строку завантажити за допомогою спеціальної форми, яка розміщена за адресою:https://goo.gl/forms/QZY8Bi6qaSjBwSKH3

Голосування за конкурсні роботи буде проводитися на офіційному сайті БО «ЛБУ» за посиланням: www.lbu.org.ua у період з 19.03.2018 р. по 23.03.2018 р. включно.

Голосування за одну конкурсну роботу можливе лише один раз з однієї унікальної IP-адреси.

Три Конкурсні роботи, які у визначені для голосування строки наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями Конкурсу та отримають диплом та цінний подарунок від організаторів Конкурсу.

Оголошення результатів голосування і нагородження переможців конкурсу відбудеться з 26.03.2018 р. по 30.03.2018 р. у приміщенні БО «ЛБУ».

Звертаємо увагу, що для участі у конкурсі обов’язково потрібно ознайомитись з більш детальними його умовами та вимогами до авторських робіт. Батьки чи офіційні представники повинні подати заяву на участь у Конкурсі та підписати авторський договір.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: Конкурс малюнка

У Незалежній асоціації банків України (НАБУ) відбулось нагородження цінними призами переможців дитячого конкурсу малюнку "Я - дитина України", який оголосила Благодійна організація «Ліга Банків України» за підтримки Асоціації.
Нагадаємо, що найбільше голосів зібрав малюнок семирічної Анни Приступи з Києва.
Друге та третє місце посіли, відповідно, автори малюнків Моісеєнко Анастасія з міста Буча Київської області та Гевко Мар'яна із Золочева Львівської області.
 DSC 0188 001
Конкурс стартував з 15 квітня 2015 року. Всього на конкурс надійшло 22 роботи, за які проголосувала рекордна кількість людей - більше 200 тисяч. 

У конкурсі «Єдина країна» найбільше голосів зібрали малюнок семирічної Катерини Семенової з Києва та фотографія, автором якої є п’ятнадцятирічний Олексій Кузьмін з Дніпропетровська.

Благодійна організація «Ліга банків України», яка створена при Незалежній асоціації банків України (НАБУ), за підтримки «Креді Агріколь Банку» та Національного банку України закупила і передала обладнання у Комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня» та Чернівецький військовий госпіталь (військова частина А1028).

Благодійна організація «Ліга Банків України», яка створена при Незалежній асоціації банків України (НАБУ), закупила та передала Військовому госпіталю в Луцьку обладнання для операційної (операційний стіл та світильник операційний безтіньовий дев’ятирефлекторний).

гаряча лінія
+38044 300 10 15

Написати листа
Підписатись на новини
Залишайтесь на зв'язку
Фотогалерея
Інформація про фонд
Напрями діяльності