Благодійна організація «Ліга банків України», яка створена при Незалежній асоціації банків України (НАБУ), за підтримки «Креді Агріколь Банку» та Національного банку України закупила і передала обладнання у Комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня» та Чернівецький військовий госпіталь (військова частина А1028).Кожен лікувальний заклад отримав монітор пацієнта G3H (багатопараметричний моніторинг життєво важливих функцій в будь-яких умовах з автоматичним аналізом даних).
Це відбулося в рамках реалізації Благодійної програми «Єдина Україна». Її основною метою є сприяння розвитку гуманності, взаємодопомоги, об’єднанню українського суспільства через створення системи надання адресної допомоги та участі у відродженні України.
Обладнання військовим лікарям передали керівники регіональних підрозділів «Креді Агріколь Банку».

гаряча лінія
+38044 300 10 15

Написати листа
Підписатись на новини
Залишайтесь на зв'язку

БО «Ліга Банків України» постійно створює та вдосконалює програми, які направлені на підтримку здорового, розвиненого та стабільного життя України.

Допомога усім верствам населення, від дошкільнят до пенсіонерів, запровадження фінансової грамотності, підтримка в встановлені сильної держави - це і є основними ідеями організації.
ПОКРАЩИМО ЖИТТЯ РАЗОМ!

Відеогалерея
Item Not Found.
Інформація про фонд
Напрями діяльності