Відбудеться він 28 вересня в рамках Kyiv Half Marathon.

Вартість реєстрації на благодійний забіг «Сильні духом» – 100 грн. Усі гроші будуть перераховані на потреби військових, які постраждали в зоні АТО.

Зареєструватися на благодійний забіг «Сильні духом» можна на сайті Kyiv Half Marathon за посиланнямhttp://www.kyivhalfmarathon.org/uk/events/.

Бажання допомогти і стати учасником забігу вже сьогодні виявили: Валерій Харчишин (лідер гурту «Друга ріка»), Віктор «Вітольд» Корженко (барабанщик гурту ТНМК), Віктор Шлінчак (головний редактор «Главком»), брати Борисенки (музиканти), Діма Монатік (співак) та інші.

Старт і фініш забігів відбудуться на Контрактовій площі, всі спортсмени рухатимуться вул. Сагайдачного, а далі маршрути варіюватимуться в залежності від дистанції. В день змагання частина вулиць на Подолі буде перекрита.  28 вересня на Контрактовій Площі працюватиме «марафонське містечко», в його межах буде квартал безкоштовних дитячих розваг, вулиця майстер-класів, та зона харчування.

Детальніше про благодійний пробіг можна дізнатись на сайті  Фонду «Лелеки».

гаряча лінія
+38044 300 10 15

Написати листа
Підписатись на новини
Залишайтесь на зв'язку

БО «Ліга Банків України» постійно створює та вдосконалює програми, які направлені на підтримку здорового, розвиненого та стабільного життя України.

Допомога усім верствам населення, від дошкільнят до пенсіонерів, запровадження фінансової грамотності, підтримка в встановлені сильної держави - це і є основними ідеями організації.
ПОКРАЩИМО ЖИТТЯ РАЗОМ!

Відеогалерея
Item Not Found.