Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) спільно з Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ» (далі – БО «ЛБУ») на честь Міжнародного жіночого дня проведе конкурс дитячого малюнка «Жінка майбутнього», який стартує 01 березня 2018 року.


maxresdefault

Конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності суспільства про необхідність поважати права кожної жінки для формування демократичних, європейських цінностей, формування у молоді гендерної толерантності, гуманного та справедливого суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 16 років. Конкурсні роботи повинні бути виконані у форматі А3 (297×420мм) оформлені без будь-яких рамок та без скла і ламінування. Конкурсні роботи мають бути виконані на тему: «Жінка майбутнього».

Один учасник надає 1 (одну) конкурсну роботу.

Оригінали конкурсних робіт та документів (заява на участь у конкурсі, авторський договір) особисто передаються до БО «ЛБУ», або надсилаються на поштову адресу БО «ЛБУ» (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 3 під`їзд, поверх 3, офіс 96) з 01.03.2018 р. до 16.03.2018 р. включно.

Фотографію малюнку необхідно протягом даного строку завантажити за допомогою спеціальної форми, яка розміщена за адресою:https://goo.gl/forms/QZY8Bi6qaSjBwSKH3

Голосування за конкурсні роботи буде проводитися на офіційному сайті БО «ЛБУ» за посиланням: www.lbu.org.ua у період з 19.03.2018 р. по 23.03.2018 р. включно.

Голосування за одну конкурсну роботу можливе лише один раз з однієї унікальної IP-адреси.

Три Конкурсні роботи, які у визначені для голосування строки наберуть найбільшу кількість голосів, стануть переможцями Конкурсу та отримають диплом та цінний подарунок від організаторів Конкурсу.

Оголошення результатів голосування і нагородження переможців конкурсу відбудеться з 26.03.2018 р. по 30.03.2018 р. у приміщенні БО «ЛБУ».

Звертаємо увагу, що для участі у конкурсі обов’язково потрібно ознайомитись з більш детальними його умовами та вимогами до авторських робіт. Батьки чи офіційні представники повинні подати заяву на участь у Конкурсі та підписати авторський договір.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: Конкурс малюнка

гаряча лінія
+38044 300 10 15

Написати листа
Підписатись на новини
Залишайтесь на зв'язку

БО «Ліга Банків України» постійно створює та вдосконалює програми, які направлені на підтримку здорового, розвиненого та стабільного життя України.

Допомога усім верствам населення, від дошкільнят до пенсіонерів, запровадження фінансової грамотності, підтримка в встановлені сильної держави - це і є основними ідеями організації.
ПОКРАЩИМО ЖИТТЯ РАЗОМ!

Відеогалерея
Item Not Found.